Організатори
Мистецько-терапевтичний центр "Непротоптана стежина"
Львів 79017, вул. К. Левицького 99/13

Заснована в 2001 році організація щороку проводить ряд соціо-культурних заходів за участю людей з особливими потребами. Нашою метою є творення творчого середовища неповносправних осіб, волонтерів, педагогів, працівників НДО і спільний розвиток!
Центр терапії та діагностики аутизму КОНТАКТ
вул. Озаркевича 4, м. Львів 79016

Центр КОНТАКТ проводить діагностику дітей з загальними розладами розвитку (розладами спектру аутизму). Для кожної дитини укладається комплексна індивідуальна терапевтична програма за спеціальними європейськими та американськими методиками. Проводяться групові та індивідуальні заняття, навчання батьків, волонтерів та фахівців. Терапія робить можливим розвиток, навчання, до досягнення самостійності, а часто і виявляє особливі здібності дитини.  

 Благодійний фонд «Крила Надії»  

Допомога онкохворим дітям і дітям з вадами печінки, що потребують пересадки печінки - закупівля препаратів для лікування, оплата обстежень і операцій. Моральна підтримка родин. Профілактика  явищ , що ведуть до розпаду родин, де є важкохворі діти. Допомога відділенням де проходять лікування діти. Психологічна підтримка дітей у лікарнях проведення щотижневих творчих занять, проект «Терапія радістю».

Інститут екуменічних студій УКУ


Проект «Артхаус Львів»

Проект "Артхаус Львів" є спільним проектом ГО Творча майстерня "Штука" (Львів) та компанії "Артхаус Трафік" (Київ) "Артхаус Львів" існує передусім для нового кіна. Ми пропонуємо львів'янам та гостям міста якісне авторське кіно, фестивальні покази чи особливі прем'єри у розмаїтих залах Львова. Запрошуємо до міста відомих і менш відомих режисерів та творимо кіно з тими, кому це цікаво. Серед наших проектів: «Океани», Нове британське кіно, Нове німецьке кіно, альманах «Мудаки. Арабески», Вечори французького кіно, Довга ніч короткого метражу, Фестиваль європейського кіно, Азія-кіно, Місто закоханих та інші.

Благодійний фонд «Карітас Стрийської єпархії УГКЦ»
м. Стрий, вул. Дрогобицька, 50 При БФ «Карітас Стрийської  єпархії УГКЦ» діє Центр дозвілля для осіб з особливими розумовими потребами. Наразі у нас є 11 користувачів. Тут вони реалізовують себе виготовляючи листівки, вироби з бісеру; вчаться готувати різноманітні страви; навчаються базових соціально-трудових навиків; відвідують різні соціальні та культурні заходи. Все це  відбувається в атомосфері дружби і радості, що дозволяє відкрити їх красу і талинти.

Студія дитячого дозвілля "Навчабава"
http://www.navchabava.com/

вул. Коперника, 17, 050 965 47 99

Наші студії - це розвиваюче середовище, яке формує радісне і відкрите ставлення дітей до навколишнього середовища, сприяє їх гармонійному розвиткові та закладає фундамент для успішного і здорового майбутнього.«Емаус» - центр духовної підтримки осіб з особливими потребами при Українському Католицькому Університеті
вул. Свєнціцького 17

Місія центру: поширювати у нашому суспільстві християнське бачення дару та особливого покликання осіб розумово неповносправних; духовно підтримувати їх та їхні родини, плекати дух спільноти й дар дружби з особами з особливими потребами та свідчити про гідність і цінність кожної людини.Students In Free Enterprise (SIFE)
http://www.sifelnu.org

це глобальна неприбуткова організація, що змінює світ на краще разом зі студентами з 1500 університетів 44 країн світу. На сьогоднішній день SIFE об'єднує понад 38,000 студентів і є найбільшою студентською організацією в світі.

 ГО «Спільнота «Ковчег»
вул.Хуторівка 35 а кімната 320Середньо-загальноосвітня школа № 99
м. Львів, вул. Творча, 1

СЗШ № 99 займається навчально-виховною роботою. Основною метою школи для соціального педагога є збереження психічного здоров’я дитини; запобігання правопорушень серед дітей та духовний і творчий розвиток учнів. В школі є духовний театр «Крило надії», театральний гурток «Перлина», ансамбль сопілка «Дударик».

Середня загальноосвітня школа №95
м. Львів, вул. Кавалерідзе, 15

Навчаючись у нашій школі, діти зі зниженим слухом отримують можливість розвивати свої творчі здібності, формувати ініціативність, вміння самостійно вирішувати проблеми. 

Жовківська спеціальна загальноосвітня школа – інтернат
Львівська обл., м. Жовква, вул. Є. Коновальця, 3

Заклад, де здобувають повну загальну середню освіту діти з вадами слуху та з порушенням мовлення. Навчально – виховна робота в школі спрямована на реалізацію потреб дитини, для виявлення її власної ініціативи, творчості та самовираження. Робота в школі проводиться таким чином, що учень не тільки збагачує свої знання з основ наук, але й одночасно розвивається, самореалізується. У школі працюють такі гуртки: танцювальний гурток «Перлина», гурток образотворчого мистецтва, гурток бісероплетіння, спортивний гурток, «Народна вишивка». Учні школи неодноразово ставали лауреатами обласних, всеукраїнських і міжнародних конкурсів.